permanentní make up - manikúra

ÚVOD | KONTAKT

Pernamentní make up


Jestliže ráno vpadnete bez ohlášení ke své přítelkyni, kterou tím vzbudíte, a její tvář je krásně nalíčená i svěží, jako by za sebou měla dvouhodinový pobyt v koupelně, pak není pochyb...Vaše kamarádka má permanentní make-up a její půvab je nestíratelný!

Technikou permanentního make-upu, který je nazýván také jako permanentní tetování, trvalý make-up čí trvalé líčení si můžete nechat zdokonalit a zvýraznit obočí, oči (linkou na horním i dolním víčku) a rty (konturou nebo barevnou úpravou celé jejich plochy včetně stínování), a tělo nejrůznějšími obrázky. Největší předností permanentního make-upu je samozřejmě jeho dlouhodobý efekt. Také jej lze použít při korekcích některých nedostatků ve své tváři.

Proto, chcete-li zdokonalit obočí, dát očím svůdnější pohled a rtům smyslnost, jsme tu již více jak 10 let pro vás, stačí nás jen navštívit.

Technikou permanentního make-upu taktéž rekonstruujeme (tetujeme) prsní dvorce/bradavky, které byly poškozeny nebo odstraněny chirurgickým zákrokem. Totéž platí o vybarvení jizev na viditelných místech těla. Více informací Vám rádi zodpovíme telefonicky, nebo při návštěvě salonu.

Ceník služeb
Obočí3000Kč
Horní linky1800Kč
Dolní linky1500Kč
Pusa3000Kč
před | po